Įvertink fizines galimybes, nustatyk ribas ir paversk geriausiais savo rezultatais! Funkcinio pajėgumo nustatymas ir laktatų tyrimas kiekvienam maksimalistui sportininkui padės atrasti geriausią treniruočių planą – saugų, motyvuojantį, stiprinantį.

Šio tyrimo metu sportininkas mina specialų dviratį arba bėga ant bėgimo tako. Krūvis tolygiai didinamas, atidžiai stebint, kaip į jį reaguoja širdies ir kraujagyslių sistema bei kaip keičiasi laktato koncentracija kraujyje. Laktatai yra pieno rūgštis, kuri gaminasi raumenyse organizmui nebespėjant parūpinti jiems deguonies. Gauti parametrai leidžia apibrėžti laktatų slenksčius ir įvertinti:

  • maksimalų deguonies suvartojimą (V02max);
  • maksimalų širdies susitraukimų dažnį;
  • aerobinės ištvermės ribas, kuomet organizmas dirba optimaliai ir geba aprūpinti raumenis deguonimi, sportuojant dideliu intensyvumu;
  • individualias treniravimosi zonas: kokį fizinio krūvio tipą, intensyvumą ir dažnį rekomenduojama rinktis, kad jų metu stiprėtų aerobinė ištvermė bei maksimaliai gerėtų rezultatai.

Funkcinio pajėgumo nustatymo ir laktatų tyrimo eigą prižiūri ir gautus rezultatus komentuoja sporto medicinos gydytojas.

 

TYRIMO KAINA – 49 EUR.

Užsiregistruoti apsilankymui ar sužinoti daugiau informacijos apie šį tyrimą galite mūsų tel. 8 636 11100.