Sporto klinikoje dirbantys įvairių sričių gydytojai – tai ilgus metus žinias ir patirtį kaupę medicinos specialistai, konsultuojantys olimpiečius ir Lietuvos čempionus. Nuolat apsupti sportuojančių žmonių, gydytojai yra kompetetingi atsakyti į sportavimo metu kylančius klausimus. Dirbdami kaip komanda, jie įvairiapusiškai gali padėti kiekvienam aktyviam žmogui spręsti su sveikata susijusias problemas, konsultuoti ką daryti ir kaip geriau elgtis, kad sportas visuomet liktų gyvenimo dalimi ir neužsibaigtų po pirmos traumos.

NUOTOLINĖS GYDYTOJŲ KONSULTACIJOS

Šalyje paskelbus karantiną, Sporto klinika, besirūpindama Jūsų sveikata, sudaro galimybę pasiekti reikiamą gydytoją nuotoliniu būdu. Esant būtinybei, laikantis saugumo priemonių ir rekomendacijų, gali būti paskirta gyva konsultacija ir tyrimai už papildomą mokestį.

Uždaryti

Gydytojo dietologo konsultacija

 40.00
Optimali ir subalansuota mityba – kiekvieno geros savijautos ir energijos garantas. Valgykite tai, kas teikia naudą Jūsų organizmui ir prisideda prie išvaizdos pokyčių rezultatų. Todėl pasirūpinkite savo sveikata ir pasiekite savo tikslų, išlaikydami balansą valgydami įvairų maistą ir siekdami norimo svorio, neasisakydami mėgstamų patiekalų. Sporto klinikoje esantis gydytojas dietologas yra pasirengęs Jums padėti. Nesant fizinei galimybei apsilankyti pas specialistą, Sporto klinika rekomenduoja konsultuotis nuotoliniu būdu.

Sporto klinikos gydytojai konsultuoja šiose srityse:

  • Kardiologija;
  • Sporto medicina;
  • Neurologija;
  • Dietologija;
  • Šeimos medicina;
  • Kineziterapija.

Nelaukite, kol liga ar trauma įsisenės. Pajutus pirminius sveikatos sutrikimo požymius, nedelsiant kreipkitės į specialistą – laiku nustatyta diagnozė ir paskirtas tinkamas gydymas yra raktas į sklandų gyjimo procesą.

Dvejojate, kuri paslauga Jums tinkamiausia – susisiekite ir mes padėsime išsirinkti, bei atsakysime į visus rūpimus klausimus!

KARDIOLOGIJA

SPORTO MEDICINA

NEUROLOGIJA

DIETOLOGIJA

ŠEIMOS MEDICINA

KINEZITERAPIJA